Test i recenzja Kamizelki Dragon Tech Pack

Kamizelka Team Dragon Tech Pack – recenzja i test

Opublikowano 10 sierpnia 2017 przez Piotrek Milewski

Każdy z wędkujących kolegów będąc kiedyś na rybach pomyślał o tym, że przydałaby mu się jeszcze jedna kieszeń lub nawet kilka kieszeni. Następna z kolei rzecz to umiejscowienie kieszeni tak, aby można było jak najbardziej komfortowo i szybko dostać się do naszych rzeczy. Ciekawym rozwiązaniem dla wędkarzy brodzących i nie tylko może być propozycja od Dragona czyli kamizelka Team Dragon Tech Pack.

Tak się prezentuje kamizelka

Kamizelka posiada 20 kiszeni, w tym jest 6 wewnętrznych. Dwie kieszenie z przodu zapinane na zamek, posiadają w środku patki gąbkowe przeznaczone na różnego rodzaju przynęty i muchy. Wszystkie zamki znajdujące się w przednich kieszeniach są podwójne i dwukierunkowe. Paski do regulacji wielkości dają możliwość idealnego dopasowania jej do swojej postury. Kamizelkę uszyto z bardzo mocnego i nieprzemakalnego nylonu typu Oxford 2600 o poczwórnej gęstości, wzmocnionego Cordurą. W dwóch zewnętrznych kieszeniach na piersiach znaleźć możemy wewnętrzne karabińczyki na akcesoria. Na jednej z nich znajduje się wyszywane logo Team Dragon. Do tego mamy dodatkowy karabińczyk na sprężynce, do którego możemy przypiąć np. szczypce i umocować je na stałe w gumce. Dolne kieszenie posiadają również otwory wentylacyjne. Z Tyłu kamizelki znajdziemy jedną dużą, zasuwaną kieszeń na napój i kanapki oraz siatkową na inne akcesoria. Klips znajdujący się na plecach możemy wykorzystać do przypięcia magnesu, na którym montujemy podbierak. Bardzo przydatną rzeczą jest to, iż kamizelka posiada wiele przeszyć, gumek i przyłączek, które również możemy wykorzystać na różnego typu drobne akcesoria.

 

Wielką zaletą kamizelki jest rozmieszczenie jej kieszeni, które pomaga wszystko mieć pod ręką. Kieszenie są duże i wygodne w użyciu a sam ciężar kamizelki, który spoczywa na barkach dobrze się na nich rozkłada. Używam jej głównie do brodzenia i mówię tutaj o dłuższych wycieczkach, na które muszę zabrać prowiant w postaci jedzenia i picia. Materiał, z którego została zrobiona kamizelka wydaję się być naprawdę mocny, a elementy wykonane z siatki sprzyjają wentylacji. Używałem jej już na kilkunastu wyprawach i będę używał dalej, ponieważ jej wykonanie przyspiesza i ułatwia posługiwanie się całym sprzętem na rybach. Uważam, że jest to bardzo ciekawy produkt za rozsądne pieniądze i spodoba się każdemu kto ceni sobie dobrą jakość wykonania oraz funkcjonalność. Oczywiście zapraszam do naszego sklepu internetowego pleciona.pl po towar najwyższej jakości.

Dodaj pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>