Torby spinningowe Fox Rage

Torby Fox Rage Voyager

Opublikowano 7 lutego 2017 przez Krzysztof Kuryło

Fox Rage Voyager to nowa seria toreb wędkarskich przygotowanych na sezon 2017. W ofercie znajduje się 15 modeli toreb stworzonych z myślą o potrzebach wędkarzy, którzy łowią zarówno z łodzi jak i z brzegu.

Oferta skierowana jest głównie dla spinningistów, ale torby te są na tyle uniwersalne i praktyczne, że znajdą swoich zwolenników w każdej metodzie wędkarstwa.

Zestaw toreb fox voyager

Wszystkie torby zostały wykonane z dużą dbałością o szczegóły,  materiały wykorzystane do produkcji tych toreb są najwyższej jakości. Zwrócić należy również uwagę na nowy, nowoczesny design. Przy projektowaniu tej serii myślano o tym żeby torby pozwoliły każdemu z wędkarzy wykorzystać w optymalny sposób przestrzeń do transportu całego naszego ekwipunku.

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie zabrać nad wodę tylko kilku przynęt i niezbędny sprzęt, dedykowany jest plecak Voyager Rucksack. Plecak wyposażony jest w dwie duże komory główne, gdzie w jednej z nich otrzymujecie 4 średniej wielkości pudełka na przynęty i akcesoria. Do komory górnej możecie spokojnie spakować  bardzo dużą ilość sprzętu dodatkowego. Po obu stronach znajdują się dwie mniejsze kieszenie, które świetnie nadają się na przechowanie mniejszych akcesoriów. Plecak zapewni komfort w transportowaniu całego Waszego sprzętu, dodatkowo możecie zabrać wszystko to co według Was jest niezbędne.

Dla wędkarzy którzy łowią głównie z łodzi i jadą na ryby nie tylko na kilka godzin, ale na cały dzień lub dłużej Fox Rage proponuje torby Large i Mediu Carrybag. Wraz z torbą otrzymujcie odpowiednio duże i małe pudełka. Bez problemu pomieścicie w tych torbach wszystkie Wasze przynęty a dodatkowe kieszenie i schowki pozwolą dopakować wszystkie akcesoria.

2017-01-27_11.40.34

Mobilnym wędkarzom, którzy przemierzają znaczne odległości w poszukiwaniu ryb z brzegu, proponujemy torby: Voyager Shoulder Hardcase oraz Voyager Tackle Vest. Pierwsza z propozycji  to twarde etui na ramię z dwoma pudełkami w zestawie-  idealne rozwiązanie dla mobilnych wędkarzy, ceniących praktyczność i szybkość w działaniu. Dodatkowo torba posiada dwie małe boczne kieszenie na drobne akcesoria. Kamizelka Tackle Vest to świetne rozwiązanie dla wszystkich brodzących wędkarzy. Jest to bardzo wygodna i praktyczna torba, pozwalająca w bezpieczny i komfortowy sposób wędkować przez długie godziny w poszukiwaniu ryb.

Fox Rage Voyager w akcjiTorba Voyager Tackle Belt to propozycja dla wędkarzy, którzy zabierają na swoje wędkarskie wycieczki tylko niezbędne akcesoria i kilka wyselekcjonowanych przynęt. Oprócz dwóch głównych komór gdzie zmieszczą się dwa małe pudełka, torba posiada jeszcze przednią kieszeń na suwak oraz boczne schowki na drobne akcesoria.

Chcecie aby Wasze przynęty i akcesoria w najgorszych warunkach pogodowych były chronione, jeśli tak to polecamy torby Voyager Welded Bag z bardzo mocnym paskiem na ramię i uchwytami ze sztywnego plastiku. To znakomite rozwiązanie na przechowywanie przynęt i wszystkich akcesoriów bez obawy że dostanie się do nich woda. Doskonałe wodoodporne łączenia oraz suwaki w pełni zabezpieczają wnętrze torby przed działaniem deszczu, wiatru itd. Torby są dostępne w trzech rozmiarach.

Fox_Welded_Bag_ACK

 

Dodaj pierwszy komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>